Ako vybrať najlepšiu pračku? Pomôže vám Spotrebiteľský test!

19. októbra 2017
Ako vybrať najlepšiu pračku? Pomôže vám Spotrebiteľský test!

Poznáte to. Chcete si kúpiť novú práčku, no vôbec neviete akú. Sú lepšie tie od spoločnosti Samsung, LG alebo si radšej vybrať klasiku Whirlpool? Všetky informácie máte dostupné na webe výrobcu, poradiť však nemá kto. Predavač v elektre vám chce predať akúkoľvek práčku, koniec koncov je to jeho práca, za ktorú je patrične odmenený.

Vo vašom okolí sa nenachádza žiaden špecialista, ktorý by sa aspoň ako tak orientoval v tematike parametrov kvalitnej práčky. Dcérin spolužiak z vysokej školy síce robil 2 mesiace v obchode s elektronikou, do práčok sa však nevyzná a absolútne nemá prehľad v najnovších funkciách, ktoré vedia ušetriť čas, úsilie a v neposlednom rade aj peniaze za elektrinu. Ako si teda môže bežný spotrebiteľ vybrať solídny model za nie príliš vysokú cenu, keď ich je na trhu toľko?

Našťastie existuje miesto, kde nájdete stovky užívateľských recenzií, osobných skúseností a komentárov. Je ním portál SpotrebiteľskýTest.

Spotrebitelsky test nahlad.png

Odborné a užívateľské recenzie zdarma

Na internete nájdete množstvo webov o elektre. Kvalitou a množstvom informácií sa portálu spotrebitelskytest.sk nevyrovná ani jeden. Produkty sú pred spísaním recenzie podrobne testované, vďaka čomu vedia analytici v redakcií odhaliť ich pozitíva i negatíva. Do recenzovania menších spotrebičov a elektra sú zapojení aj návštevníci webu, ktorí majú záujemo  testovanie majú záujem.

Z popiskov produktov sa dnes dozvieme iba samé pozitíva. Vytvoriť podrobnú a kvalitnú recenziu nie je vôbec jednoduché, preto redaktori využívajú aj všetky dostupné informácie o konkrétnom produkte – výsledky slovenských i zahraničných redakčných testov a recenzií. Výsledkom je prehľadný rebríček toho najlepšieho, čo sa dá na trhu aktuálne zohnať. Viete, ktorá práčka s horným plnením do 250€ je tá najlepšia? Dozviete sa to v prehľadnom teste práčok!

Najväčšou výhodou portálu je fakt, že šetrí spotrebiteľovi čas. Vďaka odborným recenziám a výsledkom porovnania človek viac nemusí tráviť hodiny na internete a porovnávať podobné modely spotrebičov, o ktoré má záujem. Z rebríčka si vyberie ten, ktorý sa mu najviac pozdáva a jednoducho si ho objedná online.

Zapojte sa do testovania!

Kvalitu recenzií a testov potvrdzuje aj fakt, že zverejnené výsledky preberajú aj ostatné online magazíny – z najznámejších spomenieme TestMagazín či Mine Recenzie.

Kúpili ste si za posledný rok novú chladničku, sušičku prádla, mikrovlnku či varnú dosku? Podeľte sa o svoje skúsenosti s jej používaním. Portál spotrebitelskytest.sk má vysokú dennú návštevnosť, vaše postrehy a rady preto zaručene pomôžu stovkám spotrebiteľov. Veď možno aj vy raz budete na tomto webe hľadať odpovede na nezodpovedané otázky o kvalite spotrebiču, ktorý si chcete zakúpiť a potešíte sa každej informácií, ktorú by ste na webe výrobcu hľadali márne.

Páčil sa Vám článok?
reklama: