Betónové stierky- jednoduchosť a krása

15. októbra 2016
Betónové stierky- jednoduchosť a krása

Imitácia betónu je módnym hitom súčasnosti . Už nepatrí len na stavenisko či do priemyselných hál, ale prenikol do bytového dizajnu a nájdete ho aj v tých najluxusnejších interiéroch.

51.jpeg

Živicové a epoxidové stierky , ktorými možno dosiahnuť imitáciu betónu majú hneď niekoľko výhod . Zachovávajú si estetické a do veľkej miery aj mechanické vlastnosti betónu – odolnosť, stálofarebnosť, bezúdržbovosť.

An exciting bedroom design with concrete wall and awesome wall lamps with modern grey bedding and lacquered wooden flooring.jpg

Ich realizácia je jednoduchá a teda aj menej nákladná. Vyskúšajte MALDECOR BETON, ktorý je inovatívny materiál vyvinutý na vytváranie betónových povrchov najvyššej kvality.

Nové materiály a technológie v súčasnosti umožňujú úpravy povrchov stien a podláh v interiéri do takmer neobmedzených podôb a farieb podľa kreatívnych návrhov architektov a dizajnérov.

Minimalist living room with concrete wall.jpg

Medzi tieto materiály patrí aj MALDECOR BETON, ktorý vďaka unikátnemu zloženiu na báze cementu a špeciálnej technológie nanášania na steny umožňuje vytvárať unikátne betónové povrchy rôznych štruktúr, dezénov a farieb. Betónová stierka má výborné vlastnosti, medzi ktoré patrí vysoká pevnosť, odolnosť proti oderu, prídržnosť, dlhá životnosť, ľahká údržba a možnosť ďalšieho zušľachtenia.

Plank form long large format concrete tiles plankform concrete great for vertical or horizontal applications by mode concrete in kelowna bc modeconcrete.com_.jpg

Ďalšou výhodou je okamžitá možnosť aplikácie materiálu a jednoduchosť použitia. Po finálnom spracovaní je povrch vodeodolný, odolný poveternostným podmienkam a tiež zdravotne aj ekologicky nezávadný.

Využitie stierky je veľmi rozľahlé. Najčastejšie sa používa hlavne na schodištiach, stenách, stropoch, v kúpeľniach, chodbách a tiež na nábytku. Tenkovrstvové betónové stierky majú navyše nízky tepelný odpor, a preto je ich možné použiť s podlahovým vykurovaním.

 

Páčil sa Vám článok?
reklama: