Biela kúpeľňa s drevom je trendom v bývaní

2. novembra 2020
Biela kúpeľňa
zdroj: gettyimages.com

Priestor, v ktorom každodenne strávite aj niekoľko hodín. Prečo ho nezariadiť štýlovo? Biela kúpeľňa s drevom je vhodným estetickým aj praktickým kandidátom. Navyše aj veľmi moderným.

Keďže drevo je nadčasový materiál, jeho ideálne zakomponovanie, či už na obkladoch, dlažbe, nábytku i sanite, sa postará o to, aby zostal dizajn kúpeľne aktuálny aj po niekoľkých rokoch. Pozor, nie každá kombinácia bielej a dreva pôsobí želaným dojmom. Aj tu treba estetické cítenie alebo radu odborníkov.

Biela kúpeľňa s drevom je nielen moderná, ale aj atraktívna

Biela kraľuje interiérovému dizajnu už zopár rokov. Viaceré miestnosti v byte či dome sa stali ideálnym miestom pre skrine, skrinky či police v odtieňoch bielej farby. Navyše povrchové spracovanie materiálov vo vysokom lesku vytvára z bielej luxusnú farbu. Aj keď v súčasnosti sa obľube teší čoraz viac matný variant, biela je stále nábytkovým trendom.

Biela a hnedá idú dokopy. Táto farebná kombinácia jednoznačne ladí oku. To, že biela je skôr “studenou” farbou vyvážia odtiene dreva, ktoré celý interiér kúpeľne zútulnia. Už len zistiť, aký je ich správny pomer, ideálne rozmiestnenie a atraktívna biela kúpeľňa s drevom je na svete.

Pozrite si nábytok do kúpeľne v týchto e-shopoch:

Imitácia dreva v kúpeľni? Aj to je riešenie. A pôsobivé…

Nie každý si môže dovoliť masív v kúpeľni a nie vždy je to praktické z hľadiska údržby. Predsa len, drevo je materiál, ktorý veľmi neobľubuje vlhkosť, a preto je v prípade jeho použitia v kúpeľni potrebné vykonať aj vhodnú povrchovú úpravu a použiť špeciálny náter. Takéto riešenie nemusí byť lacnou záležitosťou.

Ak ale túžite po vzhľade dreva, siahnite po jeho imitáciách. Kúpeľňový nábytok v imitácii dreva pôsobí naozaj elegantne. Aj dlažby a obklady nájdete so vzorom a štruktúrou dreva. Niektoré druhy sú na nerozoznanie od drevených podláh. Ak teda túžite po dreve v kúpeľni, nemusíte sa nutne orientovať na masív…

Pozrite si aj tieto biele kúpeľňové zostavy:

KÚPEĽŇA MASON - BIELA / BIELY VYSOKÝ LESK KÚPEĽŇA MASON - BIELA / BIELY VYSOKÝ LESK
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Galena Galena
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Lessy dub sonoma/biely pololesk Lessy dub sonoma/biely pololesk
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Natali - biely Natali - biely
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
KÚPEĽŇA ATENE - BIELA KÚPEĽŇA ATENE - BIELA
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky