Biely konferenčný stolík sa hodí skoro všade

21. júla 2020
Biely konferenčný stolík
zdroj: gettyimages.com

Obývacia izba

Odkladací stolík, tzv. konferenčný, je neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky. Jeho vzhľad a štýl môžete ladiť k zvyšku obývacej izby alebo naopak, môžete si vybrať kontrastný a dizajnový kúsok, ktorý bude stredobodom pozornosti celej miestnosti. Ak sa ešte stále neviete rozhodnúť, ktorý sa hodí práve do vašej obývačky, siahnite po odkladacích stolíkoch bielej farby.

Práve biela sa teší v súčasnosti veľkej obľube a zároveň sa hodí k akémukoľvek štýlu. Či už obľubujete čisté línie a tvary, provensálsky typ zariadenia alebo uprednostňujete kombináciu štýlov a materiálov, biela je ideálnou farbou pre stolíky do obývačky. Svedčí kovu, plastu, drevu a aj ich rôznym variantom. Samotné rozmery stolíka sú pri výbere tejto farby nepodstatnými, pretože biela pristane veľkým, malým, okrúhlym aj atypickým konferenčným stolíkom.

Odkladací stolík, zladený do tejto farby, sa môže stať súčasťou obývačky, ktorá prekypuje farebnosťou, ale aj neutrálnosťou. Farebné steny, prípadne sedaciu súpravu so vzorom, zjemníte práve bielym konferenčným stolíkom. Inšpirujte sa súčasným trendom a namiesto jedného väčšieho siahnite po dvoch alebo troch menších stolíkoch. V bielej farbe budú pôsobiť neutrálne a zároveň zaujímavo.

Ak ste si mysleli, že biela farba nemá svoje ďalšie odtiene, mýlili ste sa. Preto sa aj pri výbere bieleho stolíka môžete stretnúť s ponukou odtieňovej škály povrchového spracovania materiálu. Jeho odkladacia plocha, alebo aj celý stôl, sa môže pýšiť slonovinovou farbou, snehobielou, lomenou bielou (jemný šedastý nádych) alebo prírodnou bielou. Navyše si môžete vybrať aj vysoký lesk alebo matnú povrchovú úpravu. Aj pri handmade výrobe stolíka, napríklad z paliet, môžete siahnuť po tejto farbe. Nábytku tak dodáte honosnejší vzhľad.

Pozrite si konferenčné stolíky v týchto e-shopoch:

Kancelária či konferenčná miestnosť

Názov konferenčný stolík sa síce začal používať ako pomenovanie pre odkladacie stolíky do obývačky, no pravý význam tohto slovného spojenia súvisí s označením stola, ktorý je využívaný na konferenciách a v kanceláriách. Biela farba sa hodí aj pre tento typ stolov a navyše ladí s kancelárskym nábytkom a vybavením, pričom stoličky k takémuto typu stola môžete zladiť v akýchkoľvek materiáloch a farebných prevedeniach. Keďže tieto stoly sú skôr väčších rozmerov, biela na väčšej ploche sa postará aj o presvetlenie priestoru. To, že sa biely konferenčný stolík hodí skoro všade, je naozaj pravda…

Pozrite si aj tieto biele konferenčné stolíky:

Biely konferenčný stolík Actona Molina, ⌀ 80 cm Biely konferenčný stolík Actona Molina, ⌀ 80 cm
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Biely konferenčný stolík Actona Casia, výška 40 cm Biely konferenčný stolík Actona Casia, výška 40 cm
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Konferenčný stolík z dubového dreva SKANDICA Korsa Konferenčný stolík z dubového dreva SKANDICA Korsa
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Sada dvoch konferenčných stolíkov, biela/prírodná, BISMAK Sada dvoch konferenčných stolíkov, biela/prírodná, BISMAK
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Biely konferenčný stolík z borovicového dreva Støraa Inda Biely konferenčný stolík z borovicového dreva Støraa Inda
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Pozrite si fotogalériu k článku TU

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky