Biokrb- vhodný aj do paneláku..

19. septembra 2017
Biokrb- vhodný aj do paneláku..

Kto by nemal rád večer posedenie pri ohni so šálkou čaju alebo pohárom vína…

Teplé dni sú už preč..No môžete si vychutnať teplo z biokrbu v pohodlí vášho domova

Crop 1.jpg

Nepotrebujete elektrinu ani komín

Biokrb má mnoho výhod. Jedna z nich je skutočnosť, že nemáte komín doma. Znamená to, že ho môžete kúpiť do každej izby a nie ste obmedzený ani nepotrebujete žiadne povolenie.

Ďalším bodom je skutočnosť, že kúrite bioliehom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a vášmu zdraviu. Budete mať nielen pekný dizajnový doplnok, ale aj záložný ohrievač v prípade, že niektoré štandardné zdroje z nejakého dôvodu zlyhajú.

Dať si ho môžete kdekoľvek

Najšikovnejsšie sú visiace biokrby. Oceníte to najmä tam, kde máte malý priestor na zemi. Tiež pôsobí ako jedinečná dekorácia.

Môžete ich zabudovať kdekoľvek do skrinky či vitríny. Veľmi atraktívnym doplnkom sú voľne stojace biokrby. Môžete ich presunúť podľa potreby po celom byte, aby ste si mohli vychutnať relaxačný pobyt napríklad v kúpeľni. Naozaj nič nebráni tomu, aby ste sa postavili na poličke v obývacej izbe alebo v kuchyni. Jedinou nevýhodou je, že musíte počkať na to, aby oheň  v krbe dohorel a vychladol. Prenášanie horiaceho biokrbu môže mať za následok nepríjemné popálenie.

Pleasing white small apartment ideas with appealing modern gas fireplace glass design ideas near trendy bathtub ideas.jpg

Dodržanie bezpečnostných predpisov

Vzhľadom na to, že v biokrbe horí vďaka etanolu skutočný oheň, je nutné dodržiavať bezpečnostné pravidlá. Biokrby sú väčšinou vyrobené z kovu, ocele a žiaruvzdorného skla.

O niečo bezpečnejšie sú dvojplášťové krby, ktoré majú lepšiu izoláciu ako jednoplášťové. Treba však venovať pozornosť hlavne deťom pohybujúcim sa v blízkosti týchto ohrievačov, pretože existuje riziko zranenia.

Páčil sa Vám článok?
reklama: