Bývanie na cestách v svetoznámej opere

23. apríla 2013
Bývanie na cestách v svetoznámej opere

Jedinečný príves v sebe okrem prvotriedneho luxusu spája aj vybavenie v najvyššej kvalite.

Cestovať a bývať luxusne je snáď snom každého. Nie vždy na to ale máme dostatočný rozpočet. A keď budeme hovoriť o luxusnom cestovaní, ktoré chceme navyše skĺbiť aj s pomerne obľúbeným kempovaním, tak to už vôbec nie je jednoduché. Samozrejme existuje viacero spôsobov, ako byť na cestách dlhší čas a neriešiť pritom hľadanie ubytovania. Teraz vám ale predstavíme netradičné a zaujímavé riešenie, ktoré možno zmení vaše klasické vnímanie o kempovaní.

Je ním prívesné bývanie v tvare svetoznámej opery v austrálskej metropole Sydney. Jedinečný príves v sebe okrem prvotriedneho luxusu spája aj vybavenie v najvyššej kvalite.

Okrem „skladnosti“ a praktickosti je vybavený najmodernejšou technikou, komfortným keramickým WC, LED osvetlením a dokonca aj drevenou verandou. Je takmer isté, že ak by sme niekedy prežili dovolenku v prívese Opera, už nikdy nebudeme hľadať luxusné hotely kvôli ubytovaniu. To si totiž povezieme stále so sebou a budeme si ho môcť rozložiť, kedykoľvek a kdekoľvek dostaneme chuť.

NEPREHLIADNITE: Ako vyzerá dokonalé bývanie na 15 m2

Foto: ysin.co.uk

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre