Čo napovedajú farebné trendy týchto Vianoc

17. decembra 2012
Čo napovedajú farebné trendy týchto Vianoc

Nazreli sme do kuchyne farebných kombinácii tohtoročných sviatkov pokoja.

Ak ste sa nechali minulý rok viesť všeobecnými trendmi dozaista ste mali dekoráciu ladenú do striebornej a zelenej. Tohtoročné Vianoce majú byť opäť odlišné. Z pohľadu farebnej škály hlásia trendy využitie najmä zlatej, zelenej, sivej a ružovej.

Ak sa zameriame na dekorácie, tak dôraz sa nemá tento rok klásť iba na vizuálny efekt jednotlivých častí, ale mali by sme náš pohľad orientovať na  celok. Ak sa nechávate v období Vianoc unášať a inšpirovať súčasnou módou určite zvoľte stromček v odtieni ružovej – pink.

No ale pri všetkej snahe držať krok s trendmi v dekorácii, netreba zabúdať na to najdôležitejšie, a tým sú bezpochyby pokoj a pohoda s našimi najbližšími.   Naopak, vhodná dekorácia interiéru, či dominanty, ktorou je práve vianočný stromček, môže v každom z nás zanechať príjemné spomienky na tie tohtoročné blížiace sa sviatky. Takže odporúčanie na záver znie, všetko s mierou.

A potom si s pokojom na duši budeme môcť v budúcnosti zaspomínať v zmysle: "Pamätáš aké pekné boli tie minuloročné Vianoce, keď sme mali pink stromček?"   

Zdroj fotografií: mummysmiracles.com, lakbermagazin.hu, spletnik.ru

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Súvisiace príspevky
Komentáre