Dizajnérka prerobila špinavú garáž na útulný domček

20. júna 2013
Dizajnérka prerobila špinavú garáž na útulný domček

Napriek rozlohe 23 m2 sa podarilo z domčeka spraviť dokonalé, plnohodnotné bývanie.

Nie vždy je potrebné stavať na takzvanej zelenej lúke. Veľakrát existujú možnosti, ako vytvoriť nové bývanie vďaka rekonštrukcii. A nie je žiadnou novinkou, ak na bývanie prispôsobíte priestor, pôvodne určený na celkom odlišný účel. Dôkazom je projekt umelkyne a dizajnérky Michelle de la Vega.

Tá sa rozhodla premeniť svoju starú a zanedbanú garáž na vlastný malý domček. Celková plocha nie je veľká, iba okolo 23 metrov štvorcových, ale podarilo sa jej zo starej a neútulnej garáže  vytvoriť doslova architektonické  umelecké dielo, plné zaujímavých a vkusných prvkov.

Celý domček pôsobí po rekonštrukcii veľmi príjemne, je plný kreatívny a individualistický nápadov, a vôbec by ste nepovedali, že to predtým bola špinavá a zaprášená stará garáž.

Hoci súčasťou rekonštruovaného domčeka nie je klasická spálňa, pôvodná garáž poskytla priestor na spanie vo vyvýšenej galérii z dreva tesne pod štítom strechy. Na záver treba vyzdvihnúť prácu dizajnérky so starými a vyradenými materiálmi. Všetky kúsky nábytku použité v interiéri sú totiž nájdené, zrekonštruované a opätovne použité na rôzne účely.

NEPREHLIADNITE: Revolúcia v lacnom bývaní

Foto: inthralld.com

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Súvisiace príspevky
Komentáre