reklama:

Jednoduché: Spotrebiče ukryté v pracovnej doske

13. júna 2013
reklama:
Jednoduché: Spotrebiče ukryté v pracovnej doske

Okrem pekného dizajnu ponúkajú aj jednoduché čistenie.

Najnovším trendom pri plánovaní kuchýň sa stalo doslova skrývanie väčšiny spotrebičov a kuchynských potrieb. Nedávno sme sa dostali k projektu, ktorý elegantne spĺňa tento trend. S kuchyňou Nexus21, ktorá má nosnosť až 250 kg, sú dizajnéri schopní plne využiť stratený, nevyužitý priestor niektorých skriniek, rohov a ostrovčekov.

Stlačením tlačidla sa dokážu vysunúť alebo vyklopiť rôzne úrovne pracovných plôch so skrytými zabudovanými spotrebičmi , pripravenými ihneď k použitiu. Ak však opäť stlačením gombíku zasuniete skrytý pult, vznikne vám voľný pracovný priestor na kuchynskej linke.

Zásuvné moduly je tiež možné využiť ako odkladacie priestory na pracovné pomôcky ako sú nože či panvice alebo do nich môžete umiestniť vašu domácu vinotéku s pohármi. Okrem pekného dizajnu ponúkajú aj jednoduché čistenie.

Nesmieme opomenúť aj ďalšie využitie tohto systému. Okrem praktického využitia v kuchyni je možné s týmto zásuvným modulom vybaviť aj vašu obývačku, kedy sa využije napríklad na ukrytie televízora či inej techniky. Rovnako je možné so systémom pracovať aj mimo interiéru a použiť ho v exteriérových častiach rodinného domu.

NEPREHLIADNITE: Kuchyňa zo zasadačky alebo naopak?

Foto: NEXUS21.com

reklama:
Páčil sa Vám článok?