Kancelárie, o ktorých mnohí iba snívame

1. februára 2013
Kancelárie, o ktorých mnohí iba snívame

Patríte medzi ľudí fungujúcich v štýle home-office. Máme niekoľko inšpirácii.

Stále častejšie sa aj na Slovensku stretávame s pojmom „home-office“, čiže kancelárie priamo doma. Ak patríte medzi ľudí, ktorí idú na vlne tohto trendu alebo sa chystáte zriadiť si vašu kanceláriu doma, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi.

Nápady a realizácie dizajnérov, ktoré vám teraz ponúkame, sú určené najmä pre tých, ktorí premýšľajú nad netradičným home-office umiestneným na záhradke svojho pozemku.  

Práca z domu je svojim spôsobom luxus, ktorý si nemôže dovoliť úplne každý. Je však otázne, ako sa dokážete sústrediť na prácu, ak nie ste doma sám. Vtedy je na čase zvážiť presťahovanie kancelárie mimo váš domov.

Vo svete sa stali veľmi populárnymi malé bunky, ktoré môžete len tak postaviť k vašej nehnuteľnosti, nezaberú vám príliš veľa miesta a sú cenovo prijateľné. 

Domáca kancelária, ktorú máte len pár krokov na dvore či predzáhradke môže zvýšiť váš výkon, udržať vyššie sústredenie sa na úlohu a zamedzí nekontrolovanému vstupu deťom či domácim zvieratkám, ktoré sú častými rušiteľmi pozornosti. Sú univerzálne a váš domov bude skutočne len vašim domovom.  

Vo fotogalérii nájdete niekoľko z množstva atypicky riešených mini kancelárskych buniek.

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre