Keď deti maľujú stenu, vzniká originál

8. novembra 2012
Keď deti maľujú stenu, vzniká originál

Nechajte svoje ratolesti kreatívne skrášliť váš príbytok. Budete prekvapení čo vznikne.

Nechajte svoje ratolesti kreatívne skrášliť váš príbytok. Budete prekvapení čo vznikne.

Každý, kto má deti, určite zažil moment, kedy  našiel pokreslené nanovo namaľované steny. Obyčajne to nebýva príjemný pohľad a už vôbec nie chvíľa na pochvalu. Aj keď sú to naše srdiečka, radšej by sme zvečnili ich majstrovské diela na kus papiera.

Avšak máme pre vás nápad pre originálne riešenie interiéru, kedy je priam potrebné zapojiť naše ratolesti. Vtedy bude výsledok dokonalý a očarujúci. A navyše to bude skvelá rodinná zábava.

Keď sa vám už stalo, že deti počmárali stenu, tak to neriešte. Dokonca im dajte štetec, pre tých najmenších stačia ich rúčky a farby. Môžu byť temperové, vodové alebo určené pre maľovanie stien. Poproste ich, aby vybranú stenu doslova "vymachlili". Najlepšie, ak použijú čo najširšiu paletu farieb.

Keď budú deťúrence s prácou hotové, tak nechajte dielo zaschnúť. Na druhý deň priložte na stenu z papiera vystrihnutý ornament. Iste sa pamätáte, ako sme vystrihovali v školských laviciach z poskladaného papiera obrúsky. Teraz nevystrihnete obrúsok, ale vybraný ornament. Priložte ho na stenu. Valčekom namočeným do bielej farby cez tento papier prejdite.

Následne ho veľmi opatrne dajte dole. Na stene vám zostane nádherne farebný ornament. Vaše deti budú mať zaručenú radosť a vy budete mať zase neopakovateľný dizajn na stene.

Takýto príbytok bude mať nádych ozajstného domova.

Zdroj fotografií: dornob.com

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre