Komoda do detskej izby ako alternatíva skríň

28. októbra 2020
Farebná komoda do detskej izby
zdroj: gettyimages.com

Výhodou komody do detskej izby je taktiež jej jednoduchá manipulácia pri otváraní. Deti tak bez väčších problémov dočiahnu na to, čo potrebujú. Viaceré komody sa postarajú aj o prehľad medzi vecami. Jedna komoda môže napríklad slúžiť na úschovu oblečenia, zatiaľ čo druhá na odkladanie hračiek či písacích potrieb.

Čo tak biela komoda do detskej izby?

Komoda v bielej farbe je všade hodiaci sa univerzálny druh nábytku. Nech si ju vyberiete v akomkoľvek štýle, odtiene bielej pristanú modernej, rustikálnej, retro aj provensálskej komode. Navyše, jej vnútorné úložné priestory sa taktiež “prispôsobia” veciam a predmetov, ktoré chcete do nej uložiť.

Komody do detskej izby, a nielen tie, sú totiž vyhotovené v niekoľkých variantoch zásuviek, skriniek či ich kombinácií. Svoje miesto si tak nájdu hračky, oblečenie, písacie potreby a mnohé ďalšie veci. Ak nestačia dve komody, pokojne kúpte aj tri a na voľné miesto na stene umiestnite poličky.

Priestor izby tak bude vzdušnejší a steny môžu napríklad zdobiť zaujímavé tapety či “nalepovacie fólie”, ktoré slúžia ako omaľovánka alebo “tabuľa. Na tú si pomocou kried môžu vaše ratolesti vytvoriť vlastné umelecké diela. Voľné steny nad komodami môžu poslúžiť aj nálepkám na stenu. Deti sa určite potešia obľúbeným rozprávkovým motívom.

Pozrite si komody v týchto e-shopoch:

Ako z detskej nevytvoriť nudný priestor?

Biela nábytku a komodám pristane, no aby zariadenie detskej izby nevyznievalo “sterilne”, o slovo sa pýtajú farby. Tie môžete aplikovať prostredníctvom bytového textilu, farebných poličiek, kobercov, záclon a mnohých ďalších doplnkov a dekorácií. Aj steny sa hlásia o slovo, rovnako ako posteľná bielizeň.

V prípade dostatočného priestoru priestor oživí aj zaujímavá posteľ či v poslednej dobe obľúbené teepee stany a hojdacie kreslá. Keďže sú niektoré biele komody “nenápadné”, oživiť ich môžete zaujímavými úchytkami na nábytok. Pokojne sa nimi môžu stať aj drobné hračky.

Pozrite si tieto komody do detskej izby:

Detská komoda JAKUB, color Detská komoda JAKUB, color
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda SPARTAN 4SZ Komoda SPARTAN 4SZ
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda JAKUB Komoda JAKUB
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda SPARTAN II K4SZ Komoda SPARTAN II K4SZ
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Úložná komoda Vipack Alex Úložná komoda Vipack Alex
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky