Ľúbezné darčeky, ktoré zvládnete sami

14. februára 2013
Ľúbezné darčeky, ktoré zvládnete sami

Chcete byť tento rok na sviatok všetkých zaľúbených originálny? Vyrobte niečo vlastnoručne.

###6l###Dnes sme vám už ukázali jeden spôsob, ako navodiť tú správnu valentínsku atmosféru. Okrem lapača snov máme pre vás, najmä tých zručnejších, ďalší tip ako potešiť priateľku či manželku.

Skúste to nie len kvetom, sladkým darčekom alebo drobným šperkom, ale zamerajte sa aj na výzdobou, ktorá navodí romantickú atmosféru.

Na jednoduché škandinávske srdce si zožeňte dva pásy balzového dreva, moridlo, nožnice a lepiacu pištoľ.

Odstráňte fóliu z balzových pásov a naneste moridlo na jednu stranu každého kusu. Preložte koniec pásu cez druhý tak, aby sa vytvoril tvar slzy a to isté urobte aj s druhým pásom balzového dreva.

Priložte ich na seba tak, aby vytvorili tvar srdca a zlepte obe časti lepidlom. Odstrihnite vytŕčajúce časti a hotové škandinávske srdce zaveste na stenu.

3D Valentín

###1l###Môžete pre svoju lásku vytvoriť aj 3D srdiečkovú dekoráciu. Postačia opäť nožnice, lepidlo, farebný papier a obojstranná lepiaca páska.

Vystrihnite z farebného papiera srdiečka rôznych veľkostí a nastrihnite ich v strede.

Naneste trochu lepidla na rozstrihnuté okraje a zlepte ich zozadu tak, aby bola predná strana srdiečka vypuklá a vytvorila 3D efekt. Trojrozmerné srdiečka prilepte obojstrannou páskou na stenu do požadovaného tvaru.

Celý, jednoduchý postup nájdete vo fotogalérii.

Foto: Pinterest, shelterness.com

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre