Lukratívne bývanie v Bratislave nesúce charakter a štýl

10. februára 2015
Lukratívne bývanie v Bratislave nesúce charakter a štýl

Kúpa bytu je pre väčšinu z nás tou najväčšou investíciou, akú v živote urobíme.

Aj preto by sme peniaze vložiť do nehnuteľnosti, ktorá nám vie poskytnúť naozaj všetko, čo k svojmu životu potrebujeme.

Zároveň je vhodné zamyslieť sa, či nie je z hľadiska budúcnosti oveľa lepšou voľbou kúpa úplne novej nehnuteľnosti, než bytu, ktorý má už odžité niekoľko desaťročí.

Predstavujeme vám zaujímavú formu kúpy bytu, s ktorou získate kvalitné nové bývanie prispôsobené na mieru práve vám, a to bez akýchkoľvek starostí navyše.

Vysnívaný byt už nemusí byť len snom

Developerská spoločnosť D O A S ponúka všetkým svojim klientom hľadajúcim bývanie naozaj nadštandardné služby. Ich využitím môžete získať aj vy nový a moderný priestor na život, ktorý bude vyzerať presne tak, ako ste si to vysnívali.

Prispôsobenie bytu na mieru vás nebude stáť žiadne úsilie či vlastnú prácu, keďže všetko zabezpečí predajca nehnuteľnosti. Ako takýto spôsob kúpy prebieha?

Zariadenie na mieru do 60 dní od kúpy nehnuteľnosti

Spoločnosť D O A S disponuje s viacerými stavebnými objektmi v Bratislave, pričom jedným z nich je komplex Viktória-Košická nachádzajúci sa takmer úplne v centre mesta.

V objekte je dostupných viacero voľných bytov, či už dvoj, troj, štvorizbových, alebo atraktívnych mezonetov. Všetky byty sú v prevedení holobytov, teda bez parkiet, zárubní, obkladov či dlažieb.

To umožňuje naozaj veľké možnosti byt po kúpe prispôsobiť svojim konkrétnym požiadavkám. Dorábku bytu však nemusíte riešiť na vlastnú päsť, vytvárať návrhy a hľadať vhodnú firmu na ich zhotovenie.

D O A S vám do 60 dní od kúpy byt upraví presne tak, ako to budete vyžadovať. Odborný pracovník s vami prediskutuje vaše predstavy a doladí ich až do konkrétneho riešenia.

V byte je možné dokonca vykonať zmeny dispozície, čo spolu so zariadením na mieru zabezpečí dokonalú premenu holobytu na naozaj originálne bývanie.

Všetko vás vyjde oveľa lacnejšie, ako keby ste mali dozariaďovanie riešiť sami s využitím stavebnej firmy či vlastných síl. Navyše, na zariadenie získate dvojročnú záruku.

Získajte aj vy lukratívne bývanie v Bratislave, ktoré bude niesť váš charakter a štýl. Zbavte sa starostí s jeho zariaďovaním a nechajte ho na ľudí, ktorí sa mu naozaj rozumejú.

Viac informácií o ponúknutom riešení sa dozviete od pracovníkov spoločnosti D O A S.

Páčil sa Vám článok?
reklama: