Na čo všetko slúžia komody do kúpeľne

12. novembra 2020
Komoda do kúpeľne
zdroj: gettyimages.com

Aj kúpeľňa je miestnosťou, v ktorej potrebujete niektoré veci či kozmetiku ukryť, a naopak, niektoré kozmetické prípravky mať ihneď poruke. Na čo všetko teda slúžia komody do kúpeľne?

  • ako skrinka pod umývadlo
  • ako ďalší úložný priestor
  • ako vitrína na kozmetiku a parfémy

Komoda do kúpeľne sa hodí najmä pod umývadlo

Ći už ide o malú alebo veľkú kúpeľňu, komoda sa hodí aj pre jedno, aj pre viaceré umývadlá. Navyše, jej interiér môžete zladiť do akéhokoľvek štýlu, pretože dizajn komody zoženiete v modernom, rustikálnom, retro aj vintage prevedení.

Komoda v kombinácii s vhodnou sanitou a zrkadlom sa postará o zaujímavú a štýlovú miestnosť. Aj farebné varianty sú vítané. Biele komody do kúpeľne sú síce najobľúbenejšie, no miesto si tu nájdu aj čierne, modré, zelené, ružové či tyrkysové farby. Všetko záleží od štýlu a, samozrejme, vkusu.

Vitrína a komoda do kúpeľne ako ďalší úložný priestor

Fény, žehličky na vlasy, žiletky, hrebene a mnohé ďalšie veci a prípravky určené na osobnú hygienu by mali mať taktiež svoje vlastné miesto. Aby sa zbytočne “nemiešali” s kozmetikou, doprajte im osobitý priestor.

Zásuvky na komode sú ideálnym riešením na uskladnenie vecí, ktoré chcete mať skryté. Rovnako aj skrinky sú vhodným úložným priestorom napríklad pre uteráky a osušky. Vitrína zase ponúkne odkladacie miesto pre kozmetiku, krémy a parfémy, ktoré zároveň za presklenými dvierkami vyniknú a podieľajú sa na luxusnom ráze kúpeľne.

Pozrite si nábytok do kúpeľne v týchto e-shopoch:

Moderné komody do kúpeľne alebo vidiecky štýl?

Kúpeľňa je miestnosťou, kde si môžete trošku “uletieť” pri jej zariaďovaní. Tým máme na mysli to, že aj keď sa väčšina miestností v byte či dome ladí do jedného štýlu, zavretý priestor kúpeľne vám dovoľuje odkloniť sa od celkového dizajnu zvoleného vo zvyšku domácnosti. Aj keď je napríklad obývačka a kuchyňa zariadená v duchu minimalizmu, kúpeľňa sa pokojne môže niesť vo vidieckom štýle.

Moderné komody sa vyznačujú už typicky jednoduchými a čistými líniami, zatiaľ čo tie rustikálne či vintage často stoja na samostatných nožičkách, ktoré majú oblé tvary a charakterizuje ich ozdobnosť. Súčasné komody do kúpeľne čoraz častejšie nájdete aj v retro štýle, ktorý sa stáva trendovou záležitosťou.

Pozrite si aj tieto skrinky pod umývadlo:

Skrinka pod umývadlo, biela/dub artisan, TOSKANA Skrinka pod umývadlo, biela/dub artisan, TOSKANA
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Spodná skrinka, biela, Galena SI06 Spodná skrinka, biela, Galena SI06
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda, dub sonoma, NATALI TYP 4 Komoda, dub sonoma, NATALI TYP 4
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Skrinka pod umývadlo, biela pololesk/dub sonoma, LESSY LI 02 Skrinka pod umývadlo, biela pololesk/dub sonoma, LESSY LI 02
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Spodná kúpeľňová skrinka, biela pololesk/dub sonoma, LESSY LI 03 Spodná kúpeľňová skrinka, biela pololesk/dub sonoma, LESSY LI 03
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Pozrite si fotogalériu k článku TU

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky