Novostavieb pribúda. Blumental láka benefitmi počas čakania na bývanie

29. marca 2017
Novostavieb pribúda. Blumental láka benefitmi počas čakania na bývanie

BRATISLAVA 29. marca 2017 (BJH/PR) – Developer projektu Blumental CORWIN CAPITAL spustil jarnú kampaň, v ktorej pre nových klientov pripravil mimoriadne benefity. Ako prvý na slovenskom trhu ponúka výhody, ktoré si možno užívať až dva roky. Každý, kto si do 31. mája rezervuje apartmánový byt z druhej etapy, má automaticky na výber z pätice benefitov, ktoré majú spríjemniť obdobie čakania. Kým budúci obyvateľ Blumentalu čaká na svoj nový byt, má fitnes, divadlo, taxi, večere alebo wellness zadarmo.

Klient si kombináciu benefitov vyberá podľa svojho uváženia, vkusu a preferencií. Počet benefitov sa odvíja od počtu izieb v kúpenom byte, to znamená, že ak si klient kúpi jednoizbový byt, môže si vybrať jeden benefit, ak dvojizbový, tak dva ľubovoľné benefity, až po všetkých päť pri päťizbovom byte. Ponúkané benefity boli pripravené s dôrazom na kvalitu, zážitok a na pohodlie a tak, aby si každý našiel ten svoj. Možnosti sú pestré, je už len na klientovi, ktorá výhoda mu spraví najväčšiu radosť a spríjemní čakanie. Filozofiou developera je dopriať budúcim obyvateľom starostlivosť a výnimočné zážitky ešte skôr, ako si začnú užívať nový domov v rezidencii Blumental.

Kým čakáte na byt, máte TAXI ZADARMO

Prvý z benefitov je TAXI ZADARMO. Klient získa účet v mobilnej aplikácii HOPIN TAXI s kreditom 1 000 eur a s platnosťou až na dva roky. Je to moderná aplikácia, ktorá zjednodušuje cestovanie a zobrazuje všetky dostupné taxíky vo vašom okolí. Čerpanie kreditu je ľubovoľné a históriu svojich jázd si pohodlne prelistujete priamo v mobile a tak máte váš účet stále pod kontrolou. HOPIN TAXI tiež umožňuje nastaviť zobrazovanie vami preferovaných typov vozidiel. Zabudnite teda na starosti s parkovaním, tankovaním alebo s údržbou automobilu. Či už sa chystáte na oslavu, ponáhľate sa na letisko, na pracovné stretnutie v centre alebo, skrátka, trávite veľa času za volantom, určite oceníte možnosť mať taxi neustále k dispozícii.

Kým čakáte na byt, máte FITNES ZADARMO

S druhým benefitom získava klient projektu Blumental neobmedzené vstupy do najkvalitnejšej siete fitnescentier GOLEM CLUB až na dva roky. Okrem posilňovní môžu držitelia tohto benefitu neobmedzene navštevovať aj skupinové cvičenia, medzi nimi napríklad jogu, pilates, zumbu, body work a mnoho ďalších. Benefit FITNES ZADARMO je vhodný aj pre klientov, ktorí už majú kartičku v GOLEM CLUBE. Ich súčasné členstvo možno predĺžiť o dva roky. Toto členstvo sa vzťahuje na päť bratislavských pobočiek a na dve mimobratislavské.

Img_6419
CORWIN CAPITALCORWIN CAPITAL

Kým čakáte na byt, máte DIVADLO ZADARMO

Klientom uprednostňujúcim kultúru prináša CORWIN CAPITAL v spolupráci so Slovenským národným divadlom špeciálny benefit. Dvadsať poukážok v hodnote 35 eur si môžu klienti vymeniť za vstupenky na ktorékoľvek repertoárové predstavenie činohry, opery a baletu tak v novej, ako v historickej budove SND podľa ľubovôle. Vychutnajte so svojou rodinou a s priateľmi nasledujúce divadelné sezóny s benefitom DIVADLO ZADARMO.

Kým čakáte na byt, máte VEČERE ZADARMO

Milovníkov kvalitného jedla a kulinárskych zážitkov určite poteší benefit VEČERE ZADARMO. S ním totiž klient získava 1000-eurový kredit v obľúbenej à la carte reštaurácii Al Faro, ktorá sa špecializuje na taliansku kuchyňu. Reštaurácia je súčasťou modernej mestskej štvrte Eurovea situovanej v jedinečnej nábrežnej lokalite a v priamom susedstve historického centra Bratislavy. Cez deň je obľúbeným miestom na biznis obedy a na pracovné stretnutia. Večer sa mení na útulnú, romantickú reštauráciu. Al Faro je nositeľom ocenenia od Taliansko-slovenskej obchodnej komory – Ospitalita Italiana Ristoranti Italiani nel Mondo a tiež prvenstva v kategórii najlepšia biznis reštaurácia. Benefit možno použiť kedykoľvek a na akékoľvek jedlo z ponuky tejto reštaurácie.

Kým čakáte na byt, máte WELLNESS ZADARMO

Skutočne mimoriadny benefit uzatvára päticu výhod pre nových klientov Blumentalu. Kým čakáte na byt, môžete mať wellness zadarmo. A nie hocijaký. Benefit zahŕňa členskú kartičku do luxusného X-bionic® sphere neďaleko Bratislavy. Priam dokonalé miesto na obnovenie fyzických a psychických síl po náročnom dni. Až na dva roky bude klientom k dispozícii niekoľko plaveckých bazénov, sedem druhov sáun aj s vonkajším ochladzovacím bazénom, uvoľňujúce a športové masáže, oddych v príjemnej atmosfére tepidária, či relax v troch vírivkách alebo v Kneippovom kúpeli. O absolútny komfort sa postarajú certifikovaní terapeuti. Kredit v hodnote 1 000 eur môže klient ľubovoľne čerpať a uhrádzať ním aj návštevy a procedúry svojej rodiny či priateľov.

15_xbaquatic_indoor_lr_03
CORWIN CAPITALCORWIN CAPITAL

Viac o jednotlivých benefitoch nájdete na www.blumental.eu alebo dostanete priamo u predajcov.

CORWIN CAPITAL, a.s. je staviteľská spoločnosť so slovenským kapitálom. V roku 2016  získala ocenenie Developer roka, a to na jubilejnom 10. ročníku podujatia ASB GALA. V jej portfóliu je niekoľko úspešných projektov v hlavnom meste Slovenska Bratislave. Medzi ne patria výstavby s cenovo dostupným bývaním Rinzle a Dúbravy, ale aj nadštandardné rezidenčné komplexy Blumental Rezidencia a Záhrady Devín. V segmente kancelárskych priestorov je to moderný komplex Blumental Offices. Spoločnosť Corwin Capital si ctí tradície a snaží sa z nich čerpať, vytvára kvalitu nielen pre svojich budúcich zákazníkov, ale aj pre verejný priestor.

16_xbwellness_rb_hr_06
CORWIN CAPITALCORWIN CAPITAL
Páčil sa Vám článok?