Nápady ako udržať poriadok v kúpeľni

21. februára 2013
Nápady ako udržať poriadok v kúpeľni

Majte v kúpeľni veci po ruke, zorganizované a čisté.

Kúpeľňa je miesto kde trávime naozaj len nevyhnutný čas. Zväčša nebývajú príliš veľké a miesta tam teda nebýva nazvyš. Portál familyhandyman.com však priniesol niekoľko zaujímavých nápadov, ako zefektívniť pohyb a pobyt v kúpeľni. Postup, ako zapracovať niektoré z nich do vášho bytu vám teraz prinášame. Nechajte sa inšpirovať.

Zubné kefky už nikdy neskončia mokré na umývadle, keď ich ukryjete do vlastnoručne zhotoveného stojana v kúpeľňovej skrinke. Stačí do poličky vyrezať dostatočne veľké zárezy, z ktorých zubné kefky nevypadnú.

Žiletky môžete takisto uložiť do jednoduchého stojana. Na jeho zhotovenie potrebujete malú PVC hadicu s priemerom 2,5 centimetra a plastové spojovacie pásiky. Odrežte približne sedem centimetrov dlhý kus hadice. Vyrežte do neho dva niekoľko milimetrové zárezy, do ktorých vložíte plastové pásiky. Pomocou pásikov pripevnite stojany na žiletky na nerezovú poličku v kúpeľni.

Z hadice môžete vytvoriť aj držiaky na kulmu či žehličku vlasov. Odrežte dostatočne dlhé kusy hadice a pripevnite ich na vnútornú stenu dverí kúpeľňovej skrinky. Majte na pamäti, že kulma či žehlička sa musia nielen jednoducho vložiť do, ale aj vybrať z držiaka.

NEPREHLIADNITE: Možno najfarebnejšia kúpeľňa na svete

Foto: Jasna design

 

Páčil sa Vám článok?
reklama: