reklama:

Nastriekajte tento prípravok doma a už vás nikdy nebudú otravovať muchy, šváby ani komáre. Účinkuje už za 2 hodiny!

11. septembra 2018
reklama:
Nastriekajte tento prípravok doma a už vás nikdy nebudú otravovať muchy, šváby ani komáre. Účinkuje už za 2 hodiny!

Každý z nás chce udržať vo svojom dome čistotu, ale všetci vieme, že to nie je tak jednoduché. Správna hygiena vyžaduje každodenné úsilie a starostlivosť, a to nie je niečo, čo práve všetky baví. Dnešná spoločnosť je veľa uponáhľaná a tak nie je na upratovanie a udržiavanie čistoty doma nejako veľa času.

01 32.jpg 02 24.jpg

Je tu ale aj otázka hmyzu. Muchy, šváby, komáre. Tento hmyz priamo miluje špinavé domovy a je ťažké sa ich zbaviť. Ak sa dostanú dnu, je dosť ťažké sa ich zbaviť. Švábovky, komáre a muchy je dosť ťažké zlikvidovať. Niekto je dokonca schopný volať deratizátor, ale to je dosť drahé a zdĺhavé. Našťastie je tento článok určený priamo pre vás. Ak sa chcete zbaviť všetkých druhov hmyzu, skúste nejaké z našich trikov. Jedná sa o prírodný zmes, ktorá je ale šetrná voči vám a vašim domácim miláčikom.

Čo budeme potrebovať?

  • 1/2 šálky bieleho octu
  • 1/2 šálky olivového oleja / rastlinného oleja
  • 1/2 šál šampónu

Postup:

Zmiešajte všetky prísady do prázdnej fľaštičky s rozprašovačom a nastriekajte zmes v každom rohu vášho domova a v miestach, kde sa najviac objavuje hmyz. Zmes je bezpečná a šetrná. Nie je nebezpečná pre vaše deti ani neohrozí zdravie vašich maznáčikov. Začnite už dnes a zbavte sa tak akýchkoľvek potvor, ktoré vo vašom dome nemajú čo robiť.

reklama:
Páčil sa Vám článok?