Nový vzhľad pre vaše sklo- dekoratívne fólie

31. októbra 2017
Nový vzhľad pre vaše sklo- dekoratívne fólie

Predajcovia dnes ponúkajú mnoho vychytávok, vďaka ktorým nemusíte míňať veľa peňazí za nové veci, ale môžete efektívne vylepšiť tie staré.

Medzi také vychytávky patria aj dekoratívne a privátne fólie na sklo, ktoré vám môžu ľahko a jednoducho zaistiť súkromie, ozdobiť rôzne sklenené plochy alebo zamaskovať prasklinky a nedokonalosti na skle.

Maxresdefault 1.jpg

Súkromie nadovšetko

Fólie na sklo majú mnoho využití a jedným z nich je možnosť vylepenia fólie na sklo v mieste, kde potrebujete väčšie súkromie. Fólie môžete využiť v byte aj v kancelárii, vhodné sú aj do kúpeľní napríklad na sprchovacie kúty alebo sklenené zásteny.

Fólie môžu dokonale nahradiť nepriehľadné mliečne sklo, ich aplikácia je navyše naozaj jednoduchá – stačí olúpať podkladový papier a postupne pripevniť na požadovaný podklad. Najčastejšie sú využívané napríklad v kanceláriách alebo v rôznych komerčných priestoroch, akými sú banky či poštové prepážky.

Privátne fólie ľahko a rýchlo zaistia oddelenie diskrétnej zóny od jej okolia, vyberať môžete z niekoľkých základných odtieňov.  Výhodou je nielen cena a jednoduchá aplikácia, ale tiež to, že môžete fóliu kedykoľvek v prípade potreby ľahko odstrániť a ľahko udržiavať.

Ak potrebujete polepiť napríklad sprchový kút, nemusíte sa báť toho, že by to fóliám ublížilo. Sú totiž plne vodeodolné.

71w6xf7unml._sy679_.jpg

Elegantné dekorácie na sklo

Fólie na sklo môžu mať aj dekoratívnu funkciu, napríklad ak máte v byte alebo v kancelárii veľké okná a potrebovali by ste aspoň časť zatieniť. Efekt mliečneho skla je najvyužívanejšia, ale na trhu nájdete aj rôzne farebné varianty s všemožnými vzormi. Obľúbené sú napríklad mozaiky alebo jednoduché kvetinové vzory, do kancelárií sú zase vhodné jednoduché tvary, ktoré vyzerajú prirodzene a elegantne.

Sichtschutzfolie Badezimmer # Sichtschutzfolie Für Badezimmer Interessante Ideen! - Archzine

Fólie sú tiež odolné proti UV žiareniu, takže predstavujú ideálnu ochranu pred slnkom. Ich funkciou je aj ochrana povrchu pred poškodením alebo zakrytie popraskaného alebo inak znehodnoteného skla. Môžu byť využité napríklad aj na sklenenú výplň dverí, kde takisto zaistí potrebné súkromie a vytvorí originálny dizajn.

45x100cm oval pattern window foil bathroom bedroom living room balcony sliding door windows decorative glass film.jpg

 

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre