Originálne mapy na stenách

8. apríla 2013
Originálne mapy na stenách

Už vás nudí pohľad na staré obrazy či fotografie na stenách?

Aj vy hútate, ako oživiť prázdne steny? Premýšľate, ako vdýchnuť atmosféru do miestnosti s prázdnymi stenami veľkých rozmerov? Už vás nudí pohľad na staré obrazy či fotografie na stenách? Objavili sme veľmi zaujímavé riešenie, ako spraviť z čistej steny originálnu časť interiéru. A nie je to  vôbec zložité. Dokonca na ozvláštnenie stačí použiť iba jediný motív. „Obyčajnú mapa“.

Či už pôjde o geografickú mapu sveta alebo sa rozhodnete pre mapu mesta, v ktorom žijete,  je to len na vás. Zaujímavým riešením môže byť napríklad aj abstraktné stvárnenie mapy krajiny, či topografická mapa.

Naozaj netradičným a originálnym spôsobom, ako vdýchnuť stene nový život, je tiež spamäti a narýchlo nakreslená mapa na servítke a následne akoby sfúknutá na stenu. Všetky možnosti sú perfektnou cestou ako prekryjete fádnosť jednofarebných prázdnych stien a urobíte ich skutočne zaujímavými.

Nie každému je po chuti mať na stene zarámované klasické obrázky, tiež nie všetci túžia po knižnici v obývačke. Ak teda patríte medzi ľudí, ktorí neholdujú klasickému dizajnu a dekoráciám a skôr ste otvorení experimentom, tak máme naozaj niečo pre vás. Nechajte sa inšpirovať fotografiami priestorov, dekorovanými práve mapami na stenách. Možno nájdete práve to, čo vám doma chýbalo.

NEPREHLIADNITE: Živé steny v interiéroch

Foto: inthralld.com

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Súvisiace príspevky
Komentáre