Pomôžeme vám nájsť konferenčný stolík do obývačky

7. januára 2021
Konferenčný stolík
zdroj: gettyimages.com

Slúži na odkladanie vecí, ako pohostinná plocha pri návšteve hostí a aj keď to mnohí neradi priznávajú, niekedy je alternatívou taburetky na vyloženie nôh. Nech už konferenčný stolík do obývačky využívate načokoľvek, bez neho sa jednoducho v tejto spoločenskej miestnosti nezaobídete.

Farebný, priehľadný, čierny či biely konferenčný stolík? Na farbe záleží…

Odkladacie plochy konferenčného stolíka robia bývanie pohodlnejším, zatiaľ čo jeho celkový dizajn ho robí krajším. Na materiáli, tvare aj farbe záleží. Na základe týchto kritérií sa totiž odvíja primárna funkcia stolíka. Či bude ústredným bodom obývačky, alebo bude v pozícii nenápadného pomocníka.

Biely konferenčný stolík do obývačky má v tomto farebnom prevedení výhodu “neobmedzeného štýlového zaradenia”. Štýl, samozrejme, určuje aj tvar (okrem iného), no odtiene bielej pristanú interiéru zariadenému vo vidieckom, modernom aj retro štýle.

Čierny konferenčný stolík do obývačky pôsobí elegantne, no nevýhodou môže byť (najmä pre puntičkárske gazdinky) väčšia viditeľnosť usádzajúcich sa čiastočiek prachu. Komu neprekáža jeho každodenné utieranie, pokojne môže siahnuť po tmavých variantoch odkladacieho nábytku.

Malý alebo veľký konferenčný stolík?

Odpoveďou na otázku je priestor. No nielen ten celkový, a teda štvorcové metre obývačky, ale práve priestor ohraničený sedacou súpravou. Tá totiž môže mať rôzne veľkosti v rozmanitých tvaroch, od čoho sa následne odvíja aj výber konferenčného stolíka do obývačky.

Pozrite si konferenčné stolíky v týchto e-shopoch:

Veľkým sedačkám, či už v tvare L, U alebo v klasickej verzii 3+2+1 rozhodne pristane aj veľký konferenčný stolík. V moderných domácnostiach sa v tejto súvislosti stretnete tiež s otázkou rozmerov, čo sa výšky týka. Trendom sú totiž nižšie stolíky, no s veľkou odkladacou plochou.

Malej či jednoduchej pohovke určite pristane menší konferenčný stolík, ktorý však svoju “veľkosť” predvedie v oblasti dizajnu. Úložné priestory nie sú takou nutnosťou, akou boli v minulosti. Pozornosť totiž smeruje na celkový štýl a netradičné prevedenie či zaujímavé spracovanie kombinovaním materiálov.

Pozrite si aj tieto moderné konferenčné stolíky:

Konferenčný stolík, biely mramor/čierny kov, SALINO Konferenčný stolík, biely mramor/čierny kov, SALINO
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Konferenčný stolík, oceľ/číre sklo/mliečne sklá, WAVE NEW Konferenčný stolík, oceľ/číre sklo/mliečne sklá, WAVE NEW
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Set dvoch konferenčných stolíkov, dub/čierna, IKLIN Set dvoch konferenčných stolíkov, dub/čierna, IKLIN
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Sada dvoch konferenčných stolíkov, biela/prírodná, BISMAK Sada dvoch konferenčných stolíkov, biela/prírodná, BISMAK
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Set 3 konferenčných stolíkov, orech/čierna, KASTLER TYP 3 Set 3 konferenčných stolíkov, orech/čierna, KASTLER TYP 3
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Pozrite si fotogalériu k článku TU

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky