Predstavte si žiť v pivnici. Takto to vyzerá!

21. januára 2013
Predstavte si žiť v pivnici. Takto to vyzerá!

Byt či aspoň izba v podzemí ponúka niekoľko výhod.

Opakom, tak populárneho bývania v podkroví je bývanie v suteréne, či pivničných priestoroch. Ak pri úprave zvolíte správne osvetlenie a bývaniu v takomto priestore prispôsobíte aj zariadenie môžete docieliť naozaj neobyčajne atraktívny priestor. Ten je potom okrem bežného využitia vhodný napríklad pre  hlasnejšie posedenia s priateľmi alebo ako vhodné riešenie pre viac generačné bývanie.

Pri takomto riešení domácnosti je potrebné dbať na niekoľko základných vecí. Keďže v priestore pod zemou nie sú okná, tak treba pamätať najmä na spôsob vetrania. Ten však nie je v dnešnej dobe problém riešiť pomocou vetrania zabudovaného do stropu, pomocou jednoduchej cirkulácie vzduchu. Zároveň tým dosiahnete, že vám do podzemia prenikne kúsok prirodzeného svetla.

Naopak, absencia okien, môže byť plusom pri zariaďovaní domácnosti. Jednoducho využijete všetky prednosti vzniknutého priestoru. A to ako bude takýto byt či izba napokon vyzerať, je už iba na predstavách a realizácii samotných majiteľov. Vo fotogalérii nájdete niekoľko možností a riešení.

Zdroje fotografií: customcapturemedia.com, hausmoebel.com, pixfa.ir

 

 

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre