Šedá- svieži odtieň, ktorý prevláda v tomto krásnom byte

25. júla 2017
Šedá- svieži odtieň, ktorý prevláda v tomto krásnom byte

Šedá je moderný, svieži odtieň, ktorý sa stal obľúbeným v kruhoch dizajnu interiéru.

 

 Je to farba, s ktorou môžete urobiť veľa a je dobré mať ju okolo seba.

Dynamika a rôzne úrovne vynaliezavosti dizajnu interiéru sú úžasné. Rôzne odtiene šedej sú prepojené s množstvom textúr, nábytku a dizajnových konceptov. Veľká polstrovaná modulárna pohovka sa podobá na mrak. Moderná výzdoba je postavená na pohodlí a štýle. Pevné predĺžené obdĺžnikové stĺpy, žalúzie od podlahy až po strop a steny s mnohými textúrami dokonale doplňujú štýlový nábytok. 

Odtiene a textúry šedej zmiešané s jemnými neutrálnymi látkami, ako je béžová a prírodné drevo, udržujú chladnú atmosféru.

Tento byt má zaujímavé rozloženie. Kuchyňa je navrhnutá v štýle borovicového dreva, čo je úplne iná štruktúra. Je to v úplnom kontraste so špičkovou mäkkou šedou štruktúrou v popredí.

Kuchynská spätná väzba je inšpiráciou. Štruktúrované čierne dlaždice vytvárajú trojrozmerný efekt. Je úžasné a zaujímavé pozrieť sa. Kontrast spätného lomu s nahromadeným drevom a priehľadnými policami je úžasný. .

Spálňa je nenáročná, zdobená v odtieňoch neutrálnych látok so sivými podtónmi. Je to jednoduché, ale zložité. Dlhé priehľadné závesy, plyšový akcentový koberec a jemné akcenty ako osvetlenie stien predstavujú fantastické usporiadanie. Je to jedinečné v každom smere.

Gray contemporary small apartment interior 2.jpg

Pozrite si ho celý v galérii:

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Súvisiace príspevky
Komentáre