Silikón v kuchyni? Praktické a zábavné

15. mája 2013
Silikón v kuchyni? Praktické a zábavné

Pozrite si galériu silikónových pomocníkov, ktorí navyše veľmi zaujímavo vyzerajú.

V súčasnosti sa stále viac rozmáha použitie silikónových doplnkov v kuchyni. Niektoré výrobky sú viac zábavné ako praktické, ale niektoré sú vyslovene využiteľné v každej kuchyni. Ak si myslíte, že silikón nie je to, čo by ste chceli mať vystavené u vás doma, pozrite sa na výrobky, ktoré sú prepracované do posledných detailov.

Na varenie, oslavu, ľahkú večeru, dekoráciu. Silikónové prvky sa dajú využiť pri akejkoľvek príležitosti. Pozrite sa na vybraných silikónových pomocníkov, ktorí navyše veľmi zaujímavo vyzerajú.

###2m###

1. Lisovač citrónov – pomáha vám vytlačiť citrónovú šťavu bez kôstok, bez striekania šťavy do očí a ešte aj s kontrolou množstva vytlačenej šťavy.

###3m###

2. Poháre na Martini – výborne vám poslúžia pri grilovaní vonku, sú nerozbitné a ľahko ich zabalíte so sebou napríklad na piknik.

###4m###

3. Vreckový pohár v tvare listu – unikátny dizajn, ktorý vám môže pomôcť v situáciách, keď nemáte poruke plastovú fľašu.

###5m###

4. Ľadová Hviezda smrti z Hviezdnych vojen – už názov hovorí za všetko. Môže byť len zberateľským kúskom pre fanúšikov Hviezdnych vojen alebo si ňou jednoducho schladíte svoj drink.

###6m###

5. Farebné chrániče na dosku na krájanie – vám poslúžia  na rozdelenie strán dosky na „mäsovú“ a na „zeleninovú“ podľa farieb chráničov – červených a zelených.

###7m###

6. Silikónové cedidlo v doske na krájanie – skvelé spojenie dosky na krájanie s odnímateľným cedidlom pre také suroviny, ktoré si vyžadujú po nakrájaní ešte ich umytie.

###1m###

7. Formičky na malé koláčiky Cup Cake – zábavné a milé formičky v tvare mini-robotov nahradia nudné papierové košíčky na koláčiky Cup Cake alebo Muffinky.

###8m###

8. Misa na ovocie SPLASH – v podstate vyzerá ako voda do ktorej ste čosi hodili a voda sa rozprskla. Či už do nej umiestnite ovocie, poštu, kľúče, jej tvar a svieža farba bude stále oživovať celý priestor.

###9m###

9. Skladacia rýchlovarná kanvica – táto vecička nie je určená na každodenné používanie. Je ale určená pre tých, ktorí majú v kuchyni obmedzený priestor, pretože je možné ju ľahko poskladať a uskladniť v poličke.

###10m###

10. Silikónová chňapka v tvare Pac-Man – je zábavná a opäť praktická. Horúca „hlava“ zahryznutím do horúceho plechu alebo hrnca ochráni ruku od popálenia. Ľahko sa umýva a výborne vyzerá.

NEPREHLIADNITE: Nápadité odmerky, ktoré ozvláštnia každú kuchyňu

Foto: inhralld.com

Páčil sa Vám článok?
reklama:
reklama:
Komentáre