Skriňa do spálne jedine s posuvnými dverami

3. februára 2021
Šatníková skriňa so zrkadlom
zdroj: gettyimages.com

Skriňa do spálne ponúka aj výhodu dizajnovej zaujímavosti. Pôsobí moderným dojmom, dovoľuje použitie rozmanitých materiálov, povrchových úprav a farebných prevedení. Ani grafotlač a obľúbené motívy nie sú posuvným dverám cudzie, rovnako ako zrkadlo, ktorého plusom je aj optické zväčšenie miestnosti.

Skrine do spálne s posuvnými dverami víťazia

Dvere vám už viac nebudú “stáť v ceste”. Protiklad krídlového otvárania je pre úzke a skúpe priestory v podstate malým zázrakom. Optimálne využitie každého centimetra ocenia nielen majitelia malých bytov. To, čo sa ušetrí vonku, totiž môže byť pridanou hodnotou vnútornej hĺbky skrine.

Premyslený systém koľajníc a vodiacich líšt zabezpečuje, že posuvné dvere zostávajú v pozícii, ktorú si sami zvolíte. Úplne alebo iba čiastočné otvorenie pre rýchle načiahnutie sa za konkrétnou vecou tak ani v prípade masívu nebude problémom. Ľahká manipulácia patrí jednoznačne k výhodám. Ocenia ju všetky vekové kategórie.

Pozrite si šatníkové skrine v týchto e-shopoch:

Vstavaná skriňa do spálne ako alternatíva šatníka

Nie vždy sa nájde vhodný či vôbec nejaký priestor na vytvorenie šatníka v podobe samostatnej miestnosti. Takzvané šatníkové skrine v stavanej verzii ponúkajú alternatívu a zároveň ideálny spôsob, ako vyriešiť aj atypické dispozičné riešenie. Splnené individuálne požiadavky majiteľa a dokonalé vnútorné úložné usporiadanie navyše sprevádza znamenitý dizajn.

Dôsledok potreby všetko mať neustále pod kontrolou a s dostatočným prehľadom spôsobil, že aj o skrine na mieru je výraznejší záujem. Obľúbené sú najmä varianty so zrkadlom, ako aj “klasika” – biela skriňa do spálne s posuvnými dverami. Rohová skriňa je taktiež vhodným individuálnym konceptom praktického uskladnenia vecí.

Pozrite si aj tieto šatníkové skrine:

Skriňa s posúvacími dverami, biela, 120, BRYS Skriňa s posúvacími dverami, biela, 120, BRYS
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Skriňa, dub grandson zlatá/uni sivá, UTAH Skriňa, dub grandson zlatá/uni sivá, UTAH
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Skriňa s posúvacími dverami, biela, 180, ROMUALDA Skriňa s posúvacími dverami, biela, 180, ROMUALDA
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Skriňa s posúvacími dverami, sivá/čierna, 140, ROMUALDA Skriňa s posúvacími dverami, sivá/čierna, 140, ROMUALDA
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Skriňa s posúvacími dverami, dub wotan/biela, GABRIELA Skriňa s posúvacími dverami, dub wotan/biela, GABRIELA
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Police, zásuvky, organizéry, vešiakové tyče a ich vzájomné kombinácie oceníte nielen v odpočinkovej miestnosti, ale tiež v predsieni či v detských a študentských izbách. Uložiť do nich totiž nemusíte len ošatenie. Rôznorodosť predmetov, ktoré nie sú využívané každodenne, tu má svoje miesto a nie je žiadnym prekvapením.

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky