Spevák Bon Jovi predáva byt za 42 miliónov dolárov

10. apríla 2013
Spevák Bon Jovi predáva byt za 42 miliónov dolárov

Byt sa nachádza na Mercer Street v New Yorku a ponúka panoramatický výhľad na americkú metropolu.

Americký muzikant Jon Bon Jovi predáva svoj byt v newyorskej časti SoHo. Nehnuteľnosť s rozlohou 687 metrov štvorcových získa ten, kto za ňu bude ochotný zaplatiť 42 miliónov dolárov (v prepočte približne 32,2 milióna eur). Päťdesiatjedenročný líder skupiny Bon Jovi sa do nej s manželkou Dorotheou nasťahoval v roku 2007, kedy za ňu zaplatil 24 miliónov.

Byt sa nachádza na Mercer Street a ponúka panoramatický výhľad na americkú metropolu. V luxusnom byte je päť spální, každá s vlastnou kúpeľňou, tri terasy, dve kuchyne, izba pre služobníctvo či miestnosť na sledovanie filmov.

"Tento unikátny apartmán je určený pre náročného kupca, ktorý dokáže oceniť vynikajúcu majstrovskú prácu a všetky moderné vymoženosti," uvádza sa na stránke corcoran.com.

Hudobníkova kapela Bon Jovi sa už čoskoro predstaví neďaleko Slovenska. V rámci aktuálneho svetového turné Because We Can sa 17. mája ukáže vo Viedni v dostihovom areáli Krieau a 24. júna v pražskej Synot Tip aréne. Zatiaľ nie je známe, či sa na týchto koncertoch predstaví gitarista Richie Sambora, ktorý sa z "osobných dôvodov" nedávno rozhodol nepokračovať v turné.

Médiá špekulujú o tom, že hudobník má opäť problémy s pitím, keďže v roku 2007 pre alkoholizmus a užívanie návykových látok absolvoval liečenie, ktoré si v roku 2011 zopakoval.

Informácie pochádzajú z webstránok billboard.com a nydailynews.com a archívu agentúry SITA.

Foto: ny.curbed.com

Páčil sa Vám článok?
reklama: