STYLA prináša na Slovensko nový spôsob nakupovania nábytku a bytových doplnkov

28. februára 2017
STYLA prináša na Slovensko nový spôsob nakupovania nábytku a bytových doplnkov

BRATISLAVA 28. februára 2017 (BJH/PR) – Od 4. marca sa v Bratislave môžete tešiť na nové a netradičné obchodné centrum. V novom OC STYLA nájdete pod jednou strechou desiatky špecializovaných predajcov a expertov na zariaďovanie a bytový dizajn. Čo však stálo za vznikom tohto jedinečného projektu?

Pôvodný zámer neuspel

Priestory STYLY boli pôvodne určené pre rozšírenie priestorov susedného nákupného centra. Kvôli poklesu trhovej aktivity počas krízových rokov nakoniec k tomuto scenáru nedošlo. Nový majiteľ priestorov mal však jasný plán. Vytvoriť prvé nákupné centrum na Slovensku so sortimentom výhradne pre bývanie.

Inšpirácia pre tento projekt pramenila z podobných komplexov špecializovaných na predaj zariadenia a bytových doplnkov etablovaných v Budapešti a Varšave.

Pilotný projekt očakáva úspech

STYLA prinesie zákazníkom až 24 300 metrov štvorcových nákupnej plochy. Stane sa tak najväčším centrom s nábytkom a doplnkami pre bývanie na Slovensku. Okrem veľkosti priláka zákazníkov hlavne pestrá skladba predajcov a pre tento segment doposiaľ bezkonkurenčný štandard. Pohodlie z nakupovania ocenia nielen obyvatelia Bratislavy a okolia – cieľom centra je osloviť okolité regióny a všetkých návštevníkov mesta.

Verejnosť vníma príchod nového centra pozitívne: „Takéto centrum tu skutočne chýbalo. Pri zariaďovaní bytu tak nemusím behať po celom meste a všetko zoženiem pod jednou strechou.“ V Bratislave sa v súčasnosti realizuje množstvo projektov výstavby nových bytových komplexov a domov. Ich následné zariaďovanie sa vďaka projektu posunie na novú úroveň. „Ako bytový architekt ocením množstvo obchodov, ktoré nové centrum ponúkne. Klientom môžem vytvoriť jedinečný a originálny domov jednoducho a pohodlne.

K projektu sa vyjadrilo aj vedenie spoločnosti: „Naším cieľom je vytvoriť na Slovensku destináciu č.1 pre zariaďovanie domácností. STYLA sa nestane len domom nábytku, v STYLE nájdete v blízkej budúcnosti skutočne všetko pre bývanie. Kúpeľne, koberce, podlahy, ale i bytové doplnky a textil. Najväčšou výhodou je rozmanitosť ponúkaného tovaru. U nás nenájdete len nejaké oddelenie so sedačkami, ale rovno 6 špecialistov na sedačky.

Img_5392
OC STYLAOC STYLA

Aké obchody na nás čakajú?

Návštevníci sa môžu tešiť na nadčasový francúzsky, taliansky a provensálsky nábytok, ale i nábytok z masívneho dreva. Na svoje si prídu aj milovníci vintage a industriálneho štýlu, či shabby chic doplnkov.

Zo známych predajcov uvedieme napríklad Eurosofa, Merito, Tempo Kondela, Indigo Decor, Valenti a Dan Kuchen. Nové predajne však otvoria aj White Home, Studio IT, Aquatek a Profi Svietidlá. Zákazníci nájdu v ponuke aj kúpeľňové štúdio, záhradný nábytok, klimatizácie, dizajnové sklo a tiež riešenia pre nízkoenergetické domy.

Pobyt v STYLE Vám spríjemnia štýlové kaviarne a iné doplnkové služby. Počas dlhšieho nakupovania si tak môžete oddýchnuť a načerpať nové sily pre ďalší výber vášho vysnívaného interiéru. Vaše ratolesti sa zatiaľ môžu do sýtosti vyhrať v detskom svete.

Nezmeškajte slávnostné otvorenie

Už 4. marca vám viac ako 45 rôznych predajcov otvorí brány svojich predajní, pripravení ponúknuť vám špičku produktov trendového bytového dizajnu v akciových cenách.

K slávnostnému otvoreniu je pre vás pripravený bohatý sprievodný program, spomeňme len bubnovú show Campana Batucada, talentovaných Mirror Family, mikromágiu Petra Šestáka a mnohé iné. Vyvrcholením je pripravované vystúpenie speváčky Dary Rolins.

Obchodné centrum STYLA nájdete na Zlatých Pieskov vedľa Shopping Palace. Pohodlne sa tam dostanete aj prostredníctvom MHD – električkou číslo 4 a autobusovými linkami: 56, 57, 65, 153 a 525. Ak sa chystáte autom, do navigácie zadajte ul. Studenú a zaparkujete priamo pred budovou.

Páčil sa Vám článok?