Tip pre detskú izbu: truhlica a komoda na hračky

3. decembra 2020
Detská truhlica na hračky
zdroj: gettyimages.com

Súčasťou originálnej detskej izby môže byť nábytok v rôznych podobách a materiáloch. Komoda na hračky má zásuvkové, skrinkové alebo policové varianty. Stretnúť sa môžete taktiež s ich kombináciou. Obľúbeným druhom detského nábytku sú aj truhlice, ktoré poskytujú dostatok úložného miesta a zaujímavý dizajn.

Detská komoda na hračky

Komoda na hračky Minnie, Macko Pu, Cars a mnohé ďalšie sú vhodným riešením ako vytvoriť tematickú detskú izbu. Maľované môžu byť boky, ale aj celá komoda. Drevené komody obsahujú veľa priečinkov, či už regálového typu alebo s funkciou otvárania. Disponovať môžu tiež plátenými a plastovými prepravkami o rôznych veľkostiach.

Alternatívou sú aj úložné boxy s rozprávkovými motívmi a obľúbenou tematikou, ktoré sa ideálne kombinujú s bielou komodou. Ide najmä o praktickosť, no taktiež dizajn a bezpečnosť. Ak chcete spojiť tieto vlastnosti, pokojne kombinujte materiály. Konštrukcia nábytku z masívu zaručí trvácnosť a látkové priehradky bezpečnosť. Úložné boxy s potlačou sú zase dizajnovou záležitosťou.

Pozrite si tieto komody do detskej izby:

Detská komoda JAKUB, color Detská komoda JAKUB, color
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda SPARTAN 4SZ Komoda SPARTAN 4SZ
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda JAKUB Komoda JAKUB
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Komoda SPARTAN II K4SZ Komoda SPARTAN II K4SZ
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Úložná komoda Vipack Alex Úložná komoda Vipack Alex
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Truhlica na hračky

Vyrába sa z rôznych materiálov. V obchodoch nájdete klasické drevené prevedenie, ale tiež plastové a látkové varianty. Dizajn je vecou vkusu, no dostupné sú truhlice s motívmi rozprávok, obľúbených postavičiek či zvieratiek. Drevené truhlice pôsobia esteticky v dekore dreva, v bielej farbe, ako aj v rôznych farebných odtieňoch.

“Skrýšu” na hračky si šikovní majstri dokážu vyrobiť aj sami. Vďačným materiálom sú klasické drevené dosky alebo debnička. Náter je ideálny ladiť k zvyšku detskej izby alebo vytvoriť solitérny originálny kúsok. Ten môže zdobiť aj meno dieťatka, prípadne rok narodenia či fotografia. Použitie “servítkovej metóty” nie je v tomto prípade taktiež na škodu.

Pozrite si tieto truhlice na hračky:

Detský úložný box OCEAN Detský úložný box OCEAN
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Bielo-sivá truhlica na hračky Pinio Mini Bielo-sivá truhlica na hračky Pinio Mini
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Detský úložný box JUNGLE Detský úložný box JUNGLE
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Detská úložná truhla Drake Detská úložná truhla Drake
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Úložná truhla so sedákom Home Úložná truhla so sedákom Home
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky