Tipy na vianočné darčeky

18. decembra 2012
Tipy na vianočné darčeky

Neviete, čím potešiť svojich blízkych na Vianoce? Dáme vám niekoľko tipov.

####2l#### Záhradné nožnice Finesse 50 Set

Neviete, čím potešiť svojich blízkych na Vianoce? Nemajú náhodou terasu, balkón alebo záhradu plnú kvetov, stromčekov alebo kríkov? Ak áno, skúste vybrať napríklad akumulátorové záhradné nožnice Finesse 50 Set od známej nemeckej značky WOLF-Garten.

Balenie obsahuje tri vymeniteľné nástavce, a preto sa zo záhradných nožníc stanú v okamihu nožnice plotové a okrasné stromčeky a kríky sa môžu tešiť na nový štýlový strih.

Ukrátení nebudú na jar ani vášniví pestovatelia trávnika. Stačí nasadiť nástavec určený na zastrihnutie trávy a perfektný trávnik bez jediného prečnievajúceho stebla je na svete.

Sekery

Odolná sekera, ktorú bude mať váš dedko, otecko, priateľ alebo strýko navždy? Nezničiteľná pomocníčka od svetoznámeho výrobcu Fiskars vyniká dokonalou ergonómiou s dôrazom na vyváženosť medzi hlavou sekery a poriskom z materiálu FibreComp.

Čepeľ je z kovanej fínskej ocele potiahnutej teflónovou vrstvou alebo nízkou hmotnosťou. Na výber sú buď sekery univerzálne, alebo štiepacie. ####3m####

Univerzálny nôž

Každý muž má mať nôž. Aspoň tak sa to traduje. A čo tak ešte ten od svetoznámej fínskej značky Fiskars, ktorý je takmer nezničiteľný.

Univerzálny nôž má široký záber využitia, ergonomicky tvarovanú protišmykovú rukoväť a čepeľ ostrú ako britva z nehrdzavejúcej ocele, ktorú pri nepoužívaní chráni kvalitný plastový kryt. ####4m####

Vytrhávač buriny ####6r####

Chcete dať rodičom alebo prarodičom, ktorí vlastnia záhradu, praktický darček? Verte, že vytrhávač buriny od Fiskars poteší nielen ich, ale aj ich chrbát.

Vďaka dlhej násade sa pri práci s ergonomicky tvarovaným pomocníkom nemusia namáhavo ohýbať a ich záhradu už nebudú trápiť púpavy, bodliaky, ani ďalšie buriny.

Strunová kosačka RT 4002 D

Lámete si hlavu, čím na tohtoročné Vianoce potešíte svojich blízkych? Možno by sme pre vás mali ten správny tip. Ide o spojenie praktického darčeka, ktorý ocenia všetci záhradkári, a dizajnu. Strunová kosačka RT 4002 D.

Kvalita materiálov a spracovania daná nemeckou výrobou, výborná ergonómia a nízka hmotnosť, to všetko stojí za bezproblémovým a príjemným ovládaním stroja.

Poloautomatická strunová hlava s dvoma strunami, otočnou a výškovo nastaviteľnou rukoväťou umožňujú rýchlu a fyzicky nenáročnú prácu. Tento darček urobí vašim blízkym radosť. Ich trávnik už bude navždy perfektne upravený.

Powersplit 5t

####7l#### Využíva niekto z vašich blízkych krb alebo krbové kachle? Neviete, aký kúpiť vianočný darček? Potom vám odporúčame horizontálnu štiepačku dreva Powersplit 5t od popredného nemeckého dodávateľa.

Príprava palivového dreva je s týmto strojom otázkou niekoľkých hodín, a nie dní alebo dokonca týždňov. Počítať môžete s robustnou celokovovou konštrukciou, ktorá odoláva času aj námahe.

Zároveň ale táto štiepačka prekvapí nízkou hmotnosťou, ktorá v spojení s plne funkčnými kolieskami umožňuje úplne bezproblémové premiestňovanie. Štiepačka Powersplit 5t je horúcim kandidátom na hit tohtoročných Vianoc.

Zdroj fotografií: Mountfield

Páčil sa Vám článok?
reklama: