reklama:

Toto urobím vždy, keď kúpim v obchode nový šampón. Skúste to aj vy, ak máte radi svoje vlasy!

18. septembra 2018
reklama:
Toto urobím vždy, keď kúpim v obchode nový šampón. Skúste to aj vy, ak máte radi svoje vlasy!

Hlavne ženy sa snažia o to, aby ich vlasy vyzerali naozaj skvostne. Aby vaše vlasy boli zdravé a krásne a nemuseli ste riešiť problémy so stratou vlasov, stačí pridať do šampónu 2 zložky.

Je známe, že hlavne ženy sa najviac starajú o svoju krásu a teda aj o svoje vlasy. Preto nie je nič zlé na tom, že si vyberajú tie správne prostriedky, ktorými to docieli.

01 37.jpg

Dnes vám predstavíme prirodzenú starostlivosť o vlasy a prevencii pred vypadávaním vlasov podľa jedného ruského modela E. Volodin. Problémy so stratou vlasov sú naozaj nepríjemné. Najviac sa s tým stretávajú ľudia vyššieho veku, ale aj veľa mladých ľudí práve tento problém rieši.

Dôvodom môže byť zlá kvalita vody alebo rôzne choroby vlasov. Preto pred tým, ako začnete s akoukoľvek líčbou, by ste sa mali poradiť s lekárom.

Na ochranu pred stratou vlasov vám tento článok poskytne jednu radu, ktorá pomôže posilniť vaše vlasy, prirodzene lieči pokožku hlavy a bude výborná proti padaniu vlasov.

Nutné zložky

  • akýkoľvek šampón s neutrálnym pH
  • esenciálny olej z rozmarínu
  • citrónový esenciálny olej
  • kapsule vitamínu E

Aby bolo možné tento spôsob vykonať, je nutné pridať do šampónu 10 kvapiek silice orzmarýnu a 10 kvapiek silice z citrónového oleja. Potom do šampónu pridať 2 kapsule vitamínu E. Samozrejme, že fľaša šampónu by mala byť štandardné.

Použite tento šampón zakaždým, keď si pôjdete umývať vlasy. Je nutné aplikovať malé množstvo šampónu do rúk a jemne premasírovať pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť po dobu pár minút. Potom hlavu dôkladne opláchnite teplým odvarom z harmančeka.

reklama:
Páčil sa Vám článok?