Veľké nápady pre malé kúpeľne

16. januára 2016
Veľké nápady pre malé kúpeľne

Pokiaľ máte malú kúpeľňu, a chcete čo najlepší dizajn, ste na správnom mieste.

Počnúc umývadlom – máte veľa možností, ako vybrať vhodné umývadlo do malej kúpeľni.

Regálové umývadlo je dobrá voľba; sú namontované nad pultom s ráfikov. Tieto drezy sú dodávané v mnohých tvaroch a veľkostiach, aby sa zmestili do rôznych kúpeľní.

Rohový drez je považovaný za jeden z najviac praktických nápadov pre malé kúpeľne; môžete ich mať s alebo bez skladovacieho miesta .

Oválne drezy sú tiež praktickou možnosťou v malých kúpeľniach; nepoužívajú veľké medzery na rozdiel od štvorcových umývadiel.

Konzolové umývadla sú úžasnou voľbou pre malé kúpeľne; nepotrebujú veľa miesta,využívajú priestor s jedným alebo dvoma miskami. Konzolové drezy prichádzajú s mnohými veľkostiami a tvarmi; nájdete umývadla s dvoma nohami alebo štyrmi nohami.

Ak nepotrebujete žiadne skladovacie miesto, vyberte si z nástenných drezov.

Už ste počuli o nástenných WC? Je na čase, aby sa na ne pozreli. Tieto záchody budú vyzerať dobre vo vašej kúpeľni; šetria priestor a vyzerajú tak elegantne a jednoducho.

Ak máte dostatok priestoru, aby ste mali vaňu, skúste malú rohovú vaňu, a ak nemáte dostatok priestoru, dajte prednosť sprchovému kútu, alebo otvorené sprchy.

Pokiaľ ide o skladovacie priestory, môžete použiť buď zabudovaný regál alebo ísť vertikálne a zavesiť skladovacie miesto na stenu.

Police sú tiež vhodné riešenie do malej kúpeľne, dajte police pokiaľ je to možné, v rohoch, nad WC alebo vedľa umývadla.

Teraz stručne k farbám, keď maľujete svoju malú kúpeľňu, používajte prírodné a svetlé farby, ktoré vám dávajú pocit extra priestoru, ako sú biela, krémová, svetlo zelené a svetlo modré.

Zrkadlá fungujú ako kúzlo v malej kúpeľni, dajte dlhé zrkadlo na ľubovoľnú stenu, alebo ak nemáte prázdne steny, zaveste jedno veľké nad umývadlom, kúpeľňa bude vyzerať oveľa väčšie.

Nezabudnite! osvetlenie môže zmeniť celý vzhľad malej kúpeľne; Jasné osvetlenie ako bodové svetlo je najlepšou voľbou pre malé kúpeľne.

Pozrite si galériu ilustračných fotografií kúpeľní, kde sa týmito radami riadili:

Páčil sa Vám článok?
reklama: