reklama:

Vytvorte si vlastnú dekoráciu na stôl

5. novembra 2012
reklama:
Vytvorte si vlastnú dekoráciu na stôl

Každý deň alebo týždeň, podľa nálady a sezónnej aktuálnosti môžeme zásadne zmeniť a spríjemniť interiér. A stačia pritom aj malé a nenápadné zmeny akou je napríklad dekorácia na stole.Každý deň alebo týždeň, podľa nálady a sezónnej aktuálnosti môžeme zásadne zmeniť a spríjemniť interiér. A stačia pritom aj malé a nenápadné zmeny akou je napríklad dekorácia na stole.Tentoraz si pripravíme krásnu dekoráciu, ktorú si môžete umiestniť na stôl, krb či poličku a vydrží minimálne dva týždne.

Čo budete potrebovať

Nožnice,dve kaly, dve ruže, pár listov rumory, 2 až 3 kvety hortenzie, sedum,zelené jablko so stopkou a listami, sušené plody, suchý mach, mahónizu,lepiacu pištol, základnú miska alebo kvetináč, do ktorej umiestnimehubku na modelovanie kvetov .

Ako na to

Do hubky budetepostupne vkladať vybrané dekoračné ozdoby. Celý postup nerozpisujemzámerne, najlepšie si môžete pozrieť vo fotogalérii, kde ho uvidíte krokza krokom. Musím vás však upozorniť na malý trik z kvetinárstva. Kvety spevníte tenkým drôtikom, ktorý obtočíte okolo stonky. V našom prípade sme nevyhodili ani stonky kaly. Zviazali sme ich v strede a takto vzniknutý objekt sme zakryli suchým machom.Tentodoplnok si môžete každý deň trochu zmeniť. upraviť. Keď napríklad počasprechádzky v prírode uvidíte pekný jesenný list či zaujímavý plod,môžete ho pridať do už hotovej kytice.Na záver nezabudnite celúhubku zaliať vodou. Pozor len toľko vody, aby bola hubka vlhká, vodanesmie pretekať. Takto vám kvety nevyschnú a budú príjemným doplnkomobydlia.

reklama:
Páčil sa Vám článok?