Zariaďte si domov podľa vášho znamenia

29. augusta 2017
Zariaďte si domov podľa vášho znamenia

Nemôžete sa rozhodnúť, ako by mal vyzerať váš byt?

A čo keby vám poradili hviezdy vo vašom znamení?

Znamenie zverokruhu nás ovplyvňujú viac, než si myslíme. Sú určujúce pri výbere partnera a vzťah naozaj môže stroskotať na tom, že sa charakteristika vášho a partnerovho znamenia k sebe skrátka nehodia. Hoci výnimky samozrejme potvrdzujú pravidlo. Ak stále neviete ako si zariadiť váš domov, skúste sa riadiť svojím vnútorným hlasom a dôverujte mu. Jedine váš vkus je ten pravý! 

I.ytimg aa.jpg

Ktorý interiér sa hodí práve k vášmu znameniu?

Baran

Ak ste narodení v tomto nepokojnom a ohnivom znamení, pripravte priestor i svoju peňaženku na časté zmeny a prestavby. Barani milujú zmenu a pocit z noviniek. Bude to chcieť trochu provokácie a avantgardy. Potrpíte si tiež na kvalitu a dobré miesto na leňošenie. Voľte skôr čisté hranaté línie a pastelové farby. Pozor si dávajte na spálňu na severnej strane, nevyspíte sa tam.

Býk

Zemité znamenia majú radi zemité farby a mäkkú pohodu. Labužnícky prístup k životu premietnite do interiéru! Vašou pýchou bude kuchyne, kde napokon trávite dosť času. Preto sa na ňu sústreďte a doveďte ju k dokonalosti. Zainvestujte aj do luxusnej kúpeľne..

Blíženci

Priznajte si, že vo vás žije viac osôb naraz … Milujete párty, a preto si byt prispôsobte tak, aby vyhovoval nielen vám, ale aj neustálemu prívalu vašich priateľov. Nábytok moc riešiť nebudete, na akej stoličke sedíte, vás práve netrápi. Dôležitý je pre vás vzdušný priestor plný energie. Nezabudnite na kvalitné technológie, bez ktorých neviete žiť!

Mean zodiac bedroom design sternceihen taurus.jpg

Rak

Pokiaľ má Rak k dispozícii veľký rodinný dom alebo aspoň viacgeneračný byt, bude šťastný. Je totiž rodeným pánom domu, svojho rodinného sídla. Zariaďuje ho nesmierne citlivo a harmonicky, pretože domov je pre Raka prioritou. Kvalita, nadčasovosť a útulnosť. Teplo domova je maximálne dôležité. Žiadne ostré hrany, zbytočné sklo, chróm a iné moderné výstrelky Raka nezaujímajú. Chce mať okolo seba krásne drevo, prírodné materiály, príjemné tkaniny. Zamyslite sa nad možnosťou zimnej záhrady, ktorá by vám určite sadla.

Lev

Byt Leva je kráľovstvom, ktoré je potrebné predviesť. Originálne obrazy, vystavené umenie, značkový nábytok – to všetko zarámované do dokonale bielych stien. Aj keď je Lev sám rád stredobodom pozornosti a býva hlučný, doma hluk neznesie. Jeho byt musí byť dokonalou oázou, kde načerpá energiu z luxusu a harmónie. Sústreďte sa na spálňu s luxusnou posteľou a saténom..

5cddea733b16c63301556b6a343867be black bed frames black beds.jpg

Panna

Heslo znie: prírodné materiály a praktickosť. Panna miluje svoj domov, ochraňuje ho a vyživuje. Neznáša všetko zbytočné a umelé, rozhodne preferuje vždy prírodné materiály pred akoukoľvek napodobeninou. Jej domov by mal byť pokojný, ideálne s prístupom k zeleni a prírode. Panna by sa mala vždy sústrediť na zeleň na balkóne alebo sa aspoň obklopiť kvetmi v kvetináčoch.

Váhy

Váhy sú bez krásy živé len napoly a to platí aj v prípade ich domova. Dokážu neskutočne čarovať s dekoráciami. Pre Váhy je dôležitá dekoratívnosť a reprezentatívnosť domova, dokážu byť pri jeho zariaďovaní až márnotratné, len keď to vedie k vysnívanej dokonalosti. Vo farbách uprednostňujú teplé tóny prírody prepojené s odtieňmi tyrkysovej. Neboja sa čipiek, kvetov, výrazných vzorov alebo prvkov z orientu.

Škorpión

Účelnosť, jednoduché a čisté línie, kombinácia kontrastných farieb, to je správny domov pre Škorpiónov. Milujú byt v black’n’white štýle s akcentmi červenej. Škorpióni sú samotári a potrebujú solídne miesto na premýšľanie, preto nezaškodí investovať do naozaj dobrej leňošky alebo kvalitného kresla. Najdôležitejšie miestno Škorpióna je v kuchyni a potom v spálni, kde majú radi aj netypický tvar postele..

Mean zodiac bedroom design sternceihen taurus 1.jpg

Strelec

Vychádzajte z toho, že ako Strelci nenávidíte upratovanie. Vyvarujte sa preto drobností a zariaďujte svoj domov tak, aby vám nebral energiu. Najdôležitejšia miestnosť bude veľký spoločenský priestor, kde sa stretáva rodina a návštevy, ideálne priechodná na terasu alebo s veľkým balkónom, kde je možné pestovať rastliny. Vyhnite sa červeným a oranžovým farbám, ktoré vás v interiéri dráždia a rušia. Pri zariaďovaní bytu myslite na svojich zvieracích miláčikov, ktorí sú pre vás veľmi dôležitými členmi rodiny.

54ff822674a54 living rooms modern de.jpg

Kozorožec

Odolnosť, kvalita a poriadok, tak by mal vyzerať ideálny životný priestor Kozorožca. Žiadne zbytočnosti a preplácanosť.  Súkromia je alfou omegou jeho spokojného bývania. Riadi sa heslom: “Môj dom, môj hrad”! Keď si doma urobí dosť súkromia, je spokojný. K tomu pomôžu aj kvalitné záclony alebo žalúzie. Pre Kozorožca je tiež dôležitý prvok ohňa, takže ak máte možnosť klasického alebo plynového krbu, do toho!

Vodnár

Vodnári znesú aj väčšie množstvo originality, než je obvyklé. Hlavne nech to okolo klokoce, žije a nenudí! Vzdušnosť a kreatívne uchopenie okolitého priestoru je pre nich veľmi podstatné. Radi varia v kuchyni a nenútene pri tom konverzujú s priateľmi, ktorí sú očarení ich neutíchajúcim entuziazmom. Rozhodne si dávajte pozor na zateplenie bytu, Vodnári potrebujú teplo a to predovšetkým od nôh, kde sú chúlostiví. Investujte do nových technológií, ktoré si ako Vodnári skutočne vychutnáte.

Ryby

Byt pre Ryby bude čo najviac biely a svetlý . Ideálne situovaný na severovýchod alebo severozápad. Všetko mäkké, hebké aj voňavé je v ich príbytku vítané. Nemala by chýbať hudba a vôňa jazmínu a more, ktoré Ryby stabilizujú. Naopak so sivou a čiernou farbou radšej preč, priniesli by len depresiu a závislosti na cigaretách a alkohole! Kúpeľňa je pre Ryby nesmierne dôležitou miestnosťou, kde si dokážu oddýchnuť, nesmie chýbať pohodlná veľká vaňa a príjemné obklady vo “vodných” tónoch. Ryby udržujú interiér chladný a vyvetraný..

B8960a35ee.jpg

Páčil sa Vám článok?
reklama: