Žiadna nuda! Prineste do detskej izby trochu zábavy.

12. decembra 2015
Žiadna nuda! Prineste do detskej izby trochu zábavy.

Najsladšie miestnosti v celom dome sú samozrejme detské izby. Každý z nás potrebuje priestor, ktorý môžeme nazvať náš vlastný, aj keď sa jedná len o malý kútik v byte.

To isté platí aj pre najmladších členov rodiny, pre ktorých rast a vývoj je veľmi dôležité mať svoj kútik, v ktorom budú mať kľud, radosť a bezpečnosť. V závislosti od interiéru môžete kombinovať rôzne farby, ale mali by ste vedieť, že väčšina detí dáva prednosť živým farbám a zakriveným líniám v miestnosti, či už sú to kruhové pohovky, dvojposchodové postele alebo zakrivený stôl.

Pretože táto miestnosť je multifunkčný priestor, mali by ste ho zdobiť racionálne. Detská herňa by mala byť veľmi živá a inšpirujúca, takže buďte kreatívni s farbami a s nábytkom. Kriedové tabule alebo miesta na kreslenie je skvelý spôsob, ako zapojiť kreativitu detí a umožňuje im vytvárať svoje vlastné majstrovské diela. Skúste napríklad zábavný nábytok, veľké vankúše na sedenie alebo ak chcete jedinečné detaily, pridajte unikátne prvky, ako sú mini podlahy s mäkkými vankúšikmi, ku ktorému budete mať prístup so schodiskom. Inšpirujte sa týmito obrázkami.

Takto môže vyzerať krásna detská izba.

 

Páčil sa Vám článok?
reklama: