Zrkadlá v interiéri

4. mája 2016
Zrkadlá v interiéri

 Vyberte si veľké zrkadlo s robustným rámom do tmavej, úzkej miestnosti, odľahčite ostatné dekorácie a máte hotovo.

Zväčšite priestor

Dizajnéri na tento účel používajú zrkadlá už dávno, takže sa môžete inšpirovať aj vy.  Zrkadlo priestor nielen zväčšuje, ale tiež rozjasňuje a dodáva ďalší zdroj svetla.

B64a69c0345f81d62c1fcda1a523a329.jpg

Luxus a dynamika

Áno, zrkadlo vo veľkosti XXL dodá vášmu priestoru punc luxusu aj dynamiky. Dramatický efekt navyše zabezpečí, že o vás všetci budú vedieť, že sa orientujete v interiérovom dizajne.

Unusual interior design ideas for wall mirrors that magnify your home visually 2 212.jpg

Ako v galérii

Budete prekvapená, ale zrkadlá naozaj slúžia, ako umelecký predmet. Nekupujte ale tie najlacnejšie, ale dajte si záležať pri výbere veľkosti i rámu, nebojte sa kombinovať rôzne veľkosti a vytvorte si vlastnú zrkadlovú sálu.

Interior design in a small area dining room with mirrors 700x385.jpg

Dekorujte

Akýkoľvek priestor si to totiž zaslúži. Zrkadlá vedia nielen odrážať svetlo, ale tiež zrkadlia umelecké predmety. Preto strážte, čo sa vo vašom zrkadle zobrazuje. Mali by to byť len krásne predmety.

Otvorte prosím

V súčasnosti sú zrkadlá vnímané ako funkčná záležitosť. Je možné umiestniť ich kdekoľvek, dizajnéri upozorňujú na to, že aj predsieň si zaslúži veľké zrkadlo. Získa tak viac svetla, ak ho obklopíte sviečkami či kvetinami, získa celý priestor iný pohľad.

How to use mirrors home interior design 1.jpg

Pohľad do zelene

Chcete vidiek preniesť do bytu? Je to jednoduché. Pred veľkým zrkadlom rozmiestnite izbové rastliny, prípadne stačí, keď zrkadlo umiestnite pred okno do záhrady. Kúzlo imaginácie bude dokonalé.

Romantika

Nebráňte sa jej a vpustite zrkadlo do spálne. Získate tak nielen miesto, kde si môžete prekontrolovať svoj vzhľad, ale aj prostriedok, ako v intímnej miestnosti zvýšiť sexuálny náboj.

Mirror wall bedroom 24.jpg

Páčil sa Vám článok?
reklama: