Zrkadlo na stenu môže byť aj s osvetlením

1. augusta 2020
Zrkadlo s osvetlením
zdroj: gettyimages.com

To pravé osvetlenie…

Ak sa rozhodnete, že súčasťou vášho zrkadla budú vstavané žiarovky či LED osvetlenie, ideálne bude, keď si na seba takto posvietite v kúpeľni alebo pri líčení na toaletnom stolíku. Mnohé zrkadlá disponujú okrem integrovaných svietidiel aj zásuvkami, čo dokážete oceniť napríklad pri sušení vlasov. Pri výbere rozmýšľajte aj nad tým, či osvetlenie zrkadla bude primárnym svetlom, alebo uvažujete nad decentným podsvietením, ktoré sa postará o príjemné navodenie atmosféry vo vašej kúpeľni. LED osvetlenie je, samozrejme, úspornejšie ako žiarivky – o žiarovkách sa tu ani nebavíme. Vyhrať sa môžete aj s veľkosťou. Zrkadlá s osvetlením zoženiete v rôznych veľkostných prevedeniach, aj v tých nadrozmerných. Preto, ak máte menšiu kúpeľňu, stavte na výber väčšieho zrkadla a opticky jej dodajte priestor. Veľké zrkadlo plus vhodné svetlo, to sa rovná ideálny nástroj, ako ho dosiahnete. Výrobcovia ponúkajú štandardné aj atypické rozmery, ale k dispozícii máte tiež možnosť vyhotovenia zrkadla na mieru, podľa individuálnych požiadaviek a veľkosti kúpeľne. Tento spôsob navyše dokáže uľahčiť lepšie dispozičné rozvrhnutie zvyšnej časti miestnosti.

Pozrite si zrkadlá v týchto e-shopoch:

Kam s ním?

Zrkadlo s osvetlením sa však nemusí hodiť výhradne do kúpeľne. Dievčatá by vo svojej študentskej izbe určite ocenili možnosť osvetleného zrkadla na toaletnom stolíku. V tomto prípade sa môžeme baviť aj o osvetlení so žiarovkami, ktoré dodávajú kozmetickému kútiku istý šmrnc. Integrované osvetlenie v zrkadle taktiež môžu využiť aj majitelia luxusných reštaurácií alebo hotelov, ktorí chcú na svojich zákazníkov zapôsobiť. Kúpa takéhoto zrkadla totiž nie je lacnou záležitosťou. Ak ešte stále bojujete s nedostatkom svetla v kúpeľni, zvážte kúpu zrkadla s integrovaným osvetlením. To zaručí, že svetlo dopadá naozaj tam, kam chcete. Ak chcete ušetriť, nalepte LED pásové osvetlenie z bočnej strany vášho zrkadla. Nedosiahnete síce rovnaký efekt a žiarivosť ako pre originálnych zrkadlách s osvetlením, postaráte sa však o príjemnú atmosféru vo vašej kúpeľni.

Pozrite si aj tieto nádherné nástenné zrkadlá:

Biele nástenné zrkadlo z topoľového dreva s prírodnými detailmi Livin Hill Rimini, 60 × 85 cm Biele nástenné zrkadlo z topoľového dreva s prírodnými detailmi Livin Hill Rimini, 60 × 85 cm
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Nástenné zrkadlo Styler Lustro Jyvaskyla Duro, 60 × 148 cm Nástenné zrkadlo Styler Lustro Jyvaskyla Duro, 60 × 148 cm
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Nástenné zrkadlo v čiernom ráme s poličkou Hanna Nástenné zrkadlo v čiernom ráme s poličkou Hanna
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Nástenné zrkadlo Surdic Espejo Decorado Kentia, 50 × 70 cm Nástenné zrkadlo Surdic Espejo Decorado Kentia, 50 × 70 cm
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať:

Páčil sa Vám článok?
Súvisiace príspevky